RU
RU UA
0 0
RU
RU UA
Кофейни
SDV Coffee (м. Львів, Вул. Краківська, 23)
График работы:
Пн-Вс: 08:00 - 22:00
Меню
SDV Coffee (м. Львів, Вул. Краківська, 23)
З цієї кав’ярні почалась історія SDV coffee. Кав’ярня експериментів і пошуку кращого. Найменьша кав’ярня серед кав’ярнь SDV, кажуть, що це маленький Берлін у Львові. Саме в цій кав’ярні фільтр кава стала зрозумілою для львів’ян і топовою позицією. Людна вулиця Краківська і дуже тиха, атмосфера вуличка Яна Жижки. На розі цих двох контрактних вулиць знаходиться перша кав’ярня SDV. Гості SDV дуже різні, тому і місце на терасі можна обрати саме для себе - шумна вулиця Краківська або спокійна Яна Жижки. Хоча це і найменьша кав’ярня, але тут є велика вітрина з десертами, випічкою. Сюди завжди зручно забігти і далі по справах, або ж посмакувати сидячі у великому вікні. Якщо ж шукаєш кав’ярню, де взяти каву з собою - це найкраще місце.
SLOW coffee and more (м. Львів, вул. Фурманська, 9)
График работы:
Пн-Вс: 08:00 - 22:00
Меню
 SLOW coffee and more  (м. Львів, вул. Фурманська, 9)  SLOW coffee and more  (м. Львів, вул. Фурманська, 9)
Кав’ярня SLOW Coffee and more на вул. Фурманський, саме тут було рішення відкрити другу кав’ярню. В SLOW coffee and more здебільшого ходять постійні гості, які обирають якість кави, тут не хотілось шумних і трафікових вулиць з автобусами туристів. Кава і спокійна атмосфера - ідеальний метч. Тиха і спокійна, але в самому серці Львова. З тераси цієї кав’ярні відкривається вигляд на Оперний театр. Треба лише повернути з дуже шумного проспекту свободу біля оперного 1 хвилина і можна насолодитись спокоєм в кав’ярні SLOW. Це велика кав’ярня, світла і просторна. Багато вінтажних речей в інтер’єрі створюють затишок. А цей зелений диван тут треба встигнути зловити. Сидіти і насолоджуватись - це сюди. Приємні зустрічи з друзями або ж попрацювати - це сюди.
ЛЮкава / кава, яку ти ЛЮ (м. Львів, вул. Князя Романа, 26)
График работы:
Пн-Вс: 08:00 - 22:00
Меню
ЛЮкава / кава, яку ти ЛЮ (м. Львів, вул. Князя Романа, 26) ЛЮкава / кава, яку ти ЛЮ (м. Львів, вул. Князя Романа, 26) ЛЮкава / кава, яку ти ЛЮ (м. Львів, вул. Князя Романа, 26) ЛЮкава / кава, яку ти ЛЮ (м. Львів, вул. Князя Романа, 26) ЛЮкава / кава, яку ти ЛЮ (м. Львів, вул. Князя Романа, 26)
ЛЮкава / кава, яку ти ЛЮ - найнестандартніша кав’ярня у Львові на вулиці Князя Романа 26. Максимально лофтовий дизайн, багато бетона та цегли з елементами які дають цій кав’ярні затишок і простоту. В цій кав’ярні є другий поверх, де можна відокремитись від шумного міста і зручно попрацювати або ж поміркувати про щось. Великий соціальний стіл тут - це найкраще місце для лептопів, хоча з лептопами тут усюди. В цьому місці можна зрозуміти, що найкраща спешелті кава - це доступно і щоденно. Елегантний посуд Acme & Co та лофтовий дизайн - знов контрасти, які ми так любимо. Сі ю в ЛЮкава.
23 coffee. (м. Львів, вул. Михайла Грушевського, 23)
График работы:
Пн-Вс: 08:00 - 22:00
Меню
23 coffee. (м. Львів, вул. Михайла Грушевського, 23)
23 coffee. - це найсвітліша і мінімалістична кав’ярня на розі вулиці Грушевського та Івана Франка. Величезні вікна, біля яких знаходиться майже кожне місце в кав’ярні, дає змогу насолоджуватись містом і кавою. В кав’ярні є антресоль, де можна зручно попрацювати з лептопом. Велика вітрина з десертами та випічкою зробить ваш візит ще більш солодшим. Якщо хочеться спокій та мінімалізм, ну і звісно смак, тоді до зустрічі в 23 coffee.